Pracovní obuv

Pracovní obuv je nedílnou součástí oděvu všech různých profesí. Pracovní obuv v Brně Vám již dlouhá léta nabízí firma Atila Stýl.

Nabízíme pracovní obuv mnoha typů a velikostí. Naše pracovní obuv (prodávaní v kamenné prodejně v Brně i na e-shopu) splňuje normu EN ISO 20347: 2012 pro pracovní obuv a normu EN ISO 20345: 2011 pro bezpečnostní obuv. Více k normám pracovní obuvi naleznete v tomto dokumentu.

Pokud si chcete vybrat pracovní obuv dle speciálních vlastností, jako například odolnosti proti uklouznutí na různých typech povrchů, odolnosti proti propíchnutí nebo odolností proti vodě, toto praktické vyobrazení vám může pomoci s výběrem.

Mnohdy složitý výběr pracovní obuvi Vám jistě usnadní také tabulka velikostí pracovní obuvi. Najdete ji také v detailu každého produktu.

Tip! Nevíte přesně, jaký typ pracovní obuvi vybrat? Využijte kategorií našeho e-shopu rozdělených dle povolání.  

Pracovní obuv Brno

Jsme pravou volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní pracovní obuv. V naší kamenné prodejně pracovní obuvi Brno vám rádi poradíme s výběrem nejen pracovní obuvi, ale i dalších ochranných pomůcek. Je pro vás prodejna pracovní obuvi Brno daleko? Objednejte si pracovní obuv Brno v našem e-shopu.


Katalog 2016 CZ LOW velikostni tabulky boty a rukavice

Katalog 2016 CZ LOW boty znaceni

Katalog 2016 CZ LOW boty normy vysvětlivky

 
14
40661144066

Stránka 1 z 21 - 185 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 21 - 185 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.